Obwieszczenie Starosty Ostrołęckiego
Dodano: 03 września 2026 r. - godz. 16:20
Obwieszczenie Starosty Ostrołęckiego B.6740.1.12.2026 z dnia 31.08.2026 o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej obejmującej: rozbudowę drogi gminnej w obrębie ewidencyjnym Grądy Zalewne, gm. Długosiodło, powiat wyszkowski, województwo mazowieckie.
LISTA ZAŁĄCZNIKÓW DO POBRANIA (LICZBA PLIKÓW: 1)
- Nazwa załącznika (link do pobrania)
- Pobrano
- Zaimportował
- Data i czas
- Obwieszczenie Starosty Ostrołęckiego B.6740.1.12.2026 z dnia 31.08.2026 o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej obejmującej: rozbudowę drogi gminnej w obrębie ewidencyjnym Grądy Zalewne, gm. Długosiodło, powiat wyszkowski, województwo mazowieckie.
Rozmiar: 323.31 KB
- 5
- Radosław Michalak
- 2026-09-03 16:20:47






Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Długosiodło (2010 - 2026)