STRONA GŁÓWNA » SOŁTYSI

SOŁECTWA I SOŁTYSI GMINY DŁUGOSIODŁO

L.p. Miejscowość Imię i nazwisko sołtysa Rada Sołecka
1. Adamowo Justyna Rytelewska Rytelewski Marcin, Sobiewski Jerzy
2. Augustowo Machnowska Stanisława Rutkowski Tadeusz, Sadowska Mirosława
3. Blochy Plakwicz Sławomir Jechna Kamil, Rębowski Jarosław
4. Budy Przetycz Pokora Wiesława Karpińska Teresa, Składanek Stanisław
5. Chorchosy Szredzińska Marianna Morka Alicja, Iciński Czesław
6. Chrzczanka Folwark Banaszek Monika Kiełczewska Elżbieta, Michalak Monika
7. Chrzczanka Włościańska Banaszek Grzegorz Rakowski Adam, Rosińska Małgorzata
8. Dalekie Michalak Sławomir Jechna Lesław, Pawłowska Beata
9. Dębienica Nasiadka Sabina Grądzik Anna, Kempisty Kamil
10. Długosiodło Śniadała Wiesław Giziewicz Rafał, Pyśk Ewelina
11. Grądy Szlacheckie Popowicz Grażyna Łojek Sławomir, Pielach Jerzy
12. Grądy Zalewne Andrzej Wróbel Stopka Krystyna, Wróbel Zofia
13. Jaszczułty Andrzej Kot Adam Parol, Grzegorz Zakrzewski
14. Kalinowo Gałązka Krystyna Kot Krzysztof, Sówka Andrzej
15. Kornaciska Gajownik Monika Maksiak Krzysztof, Śniadała Andrzej
16. Lipniak Majorat Rogalska Elżbieta Deluga Zofia, Rogalski Mirosław
17. Łączka Melion Elżbieta Kwiatkowska Monika, Rychlicki Jarosław
18. Małaszek Bloch Tadeusz Kobiałka Edward, Trentowski Tadeusz
19. Marianowo Kępka Tomasz Jechna Danuta, Kępka Danuta
20. Nowa Pecyna Sztych Jadwiga Bułatowicz Iwona, Sztych Iwona
21. Nowa Wieś Dobrzeniecka Janina Iwańska Jadwiga, Zaradkiewicz Kinga
22. Nowe Bosewo Składanek Bożena Brzostek Karolina, Kuczborska Agnieszka
23. Olszaki Bloch Marek Gołębiewska Barbara, Kwiatkowski Stanisław
24. Ostrykół Dworski Manowska Elżbieta Makarewicz Milena, Nowak Mirosław
25. Ostrykół Włościański Jakóbiak Jolanta Gąsiewski Adam, Piaścińska Małgorzata
26. Plewki Żebrowski Andrzej Monkiewicz Wiktoria, Groszyk Andrzej
27. Prabuty Kolankiewicz Jan Łukasz Bralewski, Jacek Obliński
28. Przetycz Folwark Żabik Teresa Andrzejak Grażyna, Żabik Iwona
29. Przetycz Włościańska Pałubińska Natalia Jerzy Kulesza, Rafał Świeżek
30. Sieczychy Pakieła Danuta Pakieła Regina, Wójcik Teresa
31. Stara Pecyna Karpiński Jarosław Pych Wojciech, Rogalska Agnieszka
32. Stare Bosewo Mariola Kruszewska Agnieszka Maksiak, Sławomir Połatyński
33. Stare Suski Szyszkowska Jolanta Kandybowicz Jacek, Kowalska Anna
34. Stasin Pochmara Stanisława Puchalska Teresa, Puchalski Andrzej
35. Wólka Grochowa Chodyna Justyna Brzóska Sławomir, Jagiełło Lilla
36. Wólka Piaseczna Bożena Maria Rogalska Pych Arkadiusz, Wiska Henryk
37. Zalas Ponichtera Anna Kulesza Aneta, Sobótka Aneta
38. Zamość Pochmara Sławomir Dziel Jadwiga, Ponichtera Jadwiga
39. Znamiączki Machnowska Barbara Kamieniecki Michał, Sówka Mieczysław
40. Zygmuntowo Banaszek Marianna Banaszek Wiesława, Kalisz Damian, Krzyżański Marek

Historia zmian dokumentu ↓

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Długosiodło (2010 - 2019)

Dane kontaktowe / Adres redakcji

Urząd Gminy Długosiodło

ul. Kościuszki 2

07-210 Długosiodło

tel. 29 64-23-650

fax. 29 74-12-526

www.dlugosiodlo.pl

e-mail: gmina@dlugosiodlo.pl

e-mail administratora: admin@dlugosiodlo.pl

Statystyka

Ostatnia aktualizacja treści strony:
2019-05-24 godz. 14:18

Liczba odwiedzin (od 2010-02-22):
1 758 402

Liczba pojedynczych informacji:
2 743

Liczba plików (załączników):
4 380