Zakup systemu SIEM
Dodano: 17 lipca 2026 r. - godz. 12:28
Ostatnio zmodyfikowano: 24 sierpnia 2026 r. - godz. 11:06
Status:
Rozstrzygnięty (spośród złożonych ofert poprawnych merytorycznie wybrano ofertę najkorzystniejszą)
Treść ogłoszenia:
Zakup systemu SIEM
Data i czas dodania:
17 lipca 2026 r. - godz. 12:28
Data i czas ostatniej modyfikacji:
24 sierpnia 2026 r. - godz. 11:06
Rodzaj zamówienia:
dostawy
Numer ogłoszenia:
RZ.271.12.2026
Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Orłowski [kontakt]
Termin składania ofert:
29 lipca 2026 r. - godz. 09:00
Termin otwarcia ofert:
29 lipca 2026 r. - godz. 09:30
Link do Postępowania:
https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl/pn/dlugosiodlo/demand/notice/public/225549/details
LISTA ZAŁĄCZNIKÓW DO POBRANIA (LICZBA PLIKÓW: 3)
- Nazwa załącznika (link do pobrania)
- Pobrano
- Zaimportował
- Data i czas
- Ogłoszenie o zamówieniu
Rozmiar: 222.37 KB
- 92
- Radosław Michalak
- 2026-07-17 12:29:21
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Rozmiar: 107.19 KB
- 31
- Radosław Michalak
- 2026-07-28 12:45:19
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
Rozmiar: 69.92 KB
- 2
- Radosław Michalak
- 2026-08-24 11:06:19






Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Długosiodło (2010 - 2026)