Obwieszczenie o składzie OKW

Dodano: 05 listopada 2010 r. - godz. 17:17

Informacja nieaktualna od: 21 listopada 2010 r. - godz. 23:59

OBWIESZCZENIE
GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W DŁUGOSIODLE Z DNIA 04 LISTOPADA 2010R.
O SKŁADZIE OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH GMINY DŁUGOSIODŁO

Na podstawie art. 19 ust. 5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. - Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547, z późn.zm.), w związku z art. 2 ust. 2 ustawy z dnia 20 czerwca 2002 r. o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta miasta (Dz. U. Nr 113, poz. 984, z późn. zm.), uchwały Gminnej Komisji Wyborczej z dnia 04 listopada 2010 r., Gminna Komisja Wyborcza w Długosiodle podaje informację o składzie obwodowych komisji wyborczych Gminy Długosiodło:

Składy obwodowych komisji wyborczych w gm. Długosiodło

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1:

  1. Tomasz Orłowski, zam: Chorchosy
  2. Małgorzata Cecylia Kulesza, zam: Długosiodło
  3. Celina Kania, zam: Stara Pecyna
  4. Anna Icińska, zam: Chorchosy
  5. Jolanta Szyszkowska, zam: Stare Suski
  6. Henryk Dyl, zam: Długosiodło
  7. Ewelina Pędzich, zam: Długosiodło
  8. Krzysztof Marian Maksiak, zam: Kornaciska
  9. Alicja Majewska, zam: Długosiodło

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2:

  1. Grażyna Zwierzyńska, zam: Długosiodło
  2. Anna Bloch, zam: Łączka
  3. Grzegorz Szydlik, zam: Zalas
  4. Elżbieta Melion, zam: Łączka
  5. Ewelina Leokadia Koczara, zam: Długosiodło
  6. Monika Kwiatkowska, zam: Łączka
  7. Barbara Justyna Marcinkiewicz, zam: Kornaciska
  8. Aniela Regina Długosz, zam: Dębienica
  9. Monika Szwaczyk, zam: Długosiodło

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3:

  1. Beata Paulina Kiełczewska, zam: Stare Bosewo
  2. Marzena Skiba, zam: Długosiodło
  3. Alicja Korczakowska, zam: Stare Bosewo
  4. Ewa Groszyk, zam: Długosiodło
  5. Martyna Pakieła, zam: Przetycz Włościańska
  6. Mariola Chmielewska, zam: Długosiodło
  7. Tadeusz Rogalski, zam: Wólka Piaseczna
  8. Daniel Skiba, zam: Długosiodło
  9. Krzysztof Jan Podeszwa, zam: Długosiodło

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4:

  1. Elżbieta Michalak, zam: Długosiodło
  2. Karolina Brzostek, zam: Nowe Bosewo
  3. Aneta Monika Smoczyńska, zam: Olszaki
  4. Katarzyna Ludwikowska, zam: Długosiodło
  5. Ewelina Pyśk, zam: Zalas
  6. Beata Barbara Nasiadko, zam: Długosiodło
  7. Anna Durka, zam: Sieczychy
  8. Rafał Pawłowski, zam: Długosiodło
  9. Grażyna Dziel, zam: Długosiodło

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5:

  1. Grażyna Elak, zam: Sieczychy
  2. Katarzyna Pleńska, zam: Blochy
  3. Teresa Paradowska, zam: Długosiodło
  4. Marta Masłowska-Kośnik, zam: Kornaciska
  5. Justyna Jaworska, zam: Długosiodło
  6. Bożena Galarska, zam: Przetycz Folwark
  7. Kazimierz Składanek, zam: Sieczychy
  8. Ewa Sobiewska, zam: Adamowo
  9. Danuta Izabela Gałązka, zam: Długosiodło

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6:

  1. Janina Bloch, zam: Długosiodło
  2. Sylwia Niedźwiedzka, zam: Augustowo
  3. Kamila Kot, zam: Kalinowo
  4. Helena Alina Rębowska, zam: Długosiodło
  5. Zbigniew Nasiadko, zam: Przetycz Włościańska
  6. Katarzyna Majewska, zam: Długosiodło
  7. Andrzej Kot, zam: Jaszczułty
  8. Marlena Kaniewska, zam: Długosiodło
  9. Ewa Aneta Piaścińska, zam: Długosiodło

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7:

  1. Grażyna Sikorska, zam: Długosiodło
  2. Małgorzata Brzostek, zam: Nowe Bosewo
  3. Marianna Agnieszka Stachyra, zam: Długosiodło
  4. Monika Banaszek, zam: Chrzczanka Folwark
  5. Agnieszka Teresa Pawłowska, zam: Długosiodło
  6. Patrizia Anklewicz, zam: Łączka
  7. Joanna Kruszewska, zam: Chrzczanka Włościańska
  8. Jerzy Marek Śniadała, zam: Chrzczanka Folwark
  9. Elżbieta Wiesława Dyl, zam: Chrzczanka Folwark

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8:

  1. Julia Jadwiga Dyl, zam: Długosiodło
  2. Grażyna Orłowska, zam: Chorchosy
  3. Marianna Szredzińska, zam: Chorchosy
  4. Barbara Machnowska, zam: Znamiączki
  5. Marta Gajownik, zam: Kornaciska
  6. Kinga Cichowska, zam: Nowa Pecyna
  7. Czesław Mieczysław Fidura, zam: Plewki
  8. Cezary Grzegorz Brzóska, zam: Wólka Grochowa
  9. Eliza Ryszarda Wicińska, zam: Długosiodło

Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej
/-/ Katarzyna Piórkowska

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Długosiodło (2010 - 2020)

Dane kontaktowe / Adres redakcji

Urząd Gminy Długosiodło

ul. Kościuszki 2

07-210 Długosiodło

tel. 29 64-23-650

fax. 29 74-12-526

www.dlugosiodlo.pl

e-mail: gmina@dlugosiodlo.pl

e-mail administratora: admin@dlugosiodlo.pl

Statystyka

Ostatnia aktualizacja treści strony:
2020-07-14 godz. 15:10

Liczba odwiedzin (od 2010-02-22):
2 768 844

Liczba pojedynczych informacji:
3 048

Liczba plików (załączników):
5 029